Korduma Kippuvad Küsimused

Korduma Kippuvad Küsimused 2017-07-11T09:02:40+00:00

Kuna kahte ühesugust pidu pole olemas, siis ei saa me Teile öelda ka enne soovide ära kuulamist täpset teenuse hinda. Selleks, et teada saada kui palju Teie plaanitav pidu maksma võib minna, palun saatke oma soovidega e-mail aadressile info@silentdisco.ee või helistage 5560 7555.

Kasutame  spetsiaalselt Silent Disco’de läbiviimiseks valmistatud mugavaid juhtmevabasid kõrvaklappe ja raadiosaatjaid. Kohapeal on olemas 450 paari kõrvaklappe ja 45-päevase ettetellimisega on võimalik rentida kuni 1000 paari kõrvaklappe. Iga kõrvaklapi valjudust on võimalik eraldi reguleerida ja kõrvaklappide kasutusraadius on välitingimustes kuni 500m. Kõrvaklappidel on 2 erinevat kanalit, mis tähedab, et kõrvaklappidesse on võimalik saata kaht erinevat heli ja kasutaja saab ise valida, kumba kanalit ta kuulab. Nii on võimalik korraldada kahe erineva muusikastiiliga pidu üheaegselt – nt tänapäevahitid vs retro, Eesti muusika vs Vene muusika jne. Lisaks kõrvaklappidele on meie tehnikapargis CD-mängijad, mixerpuldid ja rikkalik valgustehnika valik.

Me teeme koostööd erinevates Eesti suuremates klubides regulaarselt üles astuvate DJ’dega. Nii saame pakkuda Teile stabiilset kvaliteeti ning oleme kindlad, et just Teie üritusel mängiv DJ orienteerub väga hästi selles muusikas, mille järgi inimesed tantsida tahavad. Kui Teil on soov kindla DJ järgi, siis tasub meilt nime järgi küsida. Tehnikat on võimalik rentida ka ilma DJ’ta ja DJ’d aitame vajadusel leida ka ilma tehnikata.
Mida varem, seda parem. Kuna meelelahutusteenuste turg on tellimuspõhine, siis kehtib reegel, kes ees see mees. Võtame tellimusi vastu kuni 12 kuud enne ürituse toimumist. Samas võib meiega ühendust võtta ka hädajuhuse korral, kus on tehnikat või DJ’d vaja kasvõi samaks päevaks.
Meie pakutav Silent Disco kõrvaklappide süsteem on kasutav kõikvõimalikel üritustel, kus on vaja heli läbi kõrvaklappide edastada. Oleme rentinud oma juhtmevaba kõrvaklappe ka konverentsidele, teatrietendustele, kontsertidele ja muudele üritustele. Kõrvaklappidel on muuhulgas 2 erinevat kanalit, mis võimaldab edastada kahte erinevat heli (nt konverentsidel tõlge kahes erinevas keeles).

Tuleme oma kõrvaklappidega, kuhu iganes soovid..

TELLIMINE