Pulmad

Pulmad

Kas Sa soovid üllatada oma külalisi teistmoodi ning meeldejääva peoga? Sul on võimalus korraldada vaikne pidu ehk Silent Disco.

Sa saad oma peol korraga pakkuda kahte erinevat muusikastiili samaaegselt. Spetsiaalsed silent disco kõrvaklappidel on kaks kanalit mille vahel kerge nupuvajutusega liikuda. Ühest kanalis võib tulla näiteks 80’ndate muusika ja teisest kanalist pop/house jne. Külalised saavad ise valida, mida nad kuulavad ning sellise valikuga peaks jääma rahule nii noorem kui ka vanem põlvkond. Samuti on see väga hea võimalus kui Su pulmas on erinevast rahvusest külalised. Saad näiteks teha nii, et ühest kanalist tuleb eesti muusika ja teisest vene/some või muu muusika.

Suurim eelis Silent Disco juures on see, et seda saab korraldada absoluutselt igal pool, kuna valju muusikat ei ole. Samuti ei ole ajalist piirangut. Saad ilma kedagi häirimata pidutseda kasvõi hommikuni.

Pulmas kohtuvad alati inimesed, kes pole ammu näinud ning juttu jätkub kauaks. Silent Disco peo puhul ei sega tugev muusika kellegi vestlusi. Need kes soovivad tantsida, panevad pähe klapid ja möll võib alata.

2017-07-17T13:38:50+00:00